Запорізькі школярі взяли участь у грі "Медіазнайко на Хортиці"

Запорізькі школярі взяли участь у грі "Медіазнайко на Хортиці"

Учні 1-Б класу Запорізької спеціалізованої школи №72 з поглибленим вивченням хімії та біології разом з батьками реалізували проект "Медіазнайко на Хортиці" в межах програми «Формування медіакультури вчителя української мови та літератури в умовах становлення Нової української школи», ініційованого факультетом журналістики Запорізького національного університету за підтримки грантового проекту «Медіаграмотні і розумні: співпраця молоді України і США» Посольства США в Україні.

Діти з батьками створюють стінгазети

Разом з батьківською громадськістю здобувачі освіти Нової української школи занурилися в епоху козаччини. З захопленням розглядали зброю козаків, слухали історію героїчних походів війська запорозького, милувалися кручами та порогами Дніпра. Після пізнавальної екскурсії перемістилися на територію профілакторія ЗНУ, де разом з батьками і вчителями Оленою Горбенко, Світланою Ажищенко і Поліною Забугою створили власні перші медійні продукти.

Метою проекту "Медіазнайко на Хортиці" було у ігровій формі ознайомити школярів із поняттям «мас-медіа». У грі «Я – кореспондент» діти з батьками і вчителями відобразили через арт-стінгазети враження від екскурсії Запорозькою Січчю. А у грі «Я – ютюбер» школярі дізналися про основні поняття і основи безпечного користування соцмережею Youtube (лайки, перегляди, фолловери, безпечний час переглядів відео в мережі).