Андрій Куликов поділився зі студентами ЗНУ секретами виживання в сучасному медіа

Відомий ведучий, журналіст і медіа-експерт Андрій Куликов в черговий раз завітав до Запорізького національного університету. Під час зустрічі зі студентами факультету журналістики він провів короткий майстер-клас про реалії виживання в медіа-просторі.
Ведучий поділився зі студентством «азами» журналістської майстерності, роботи на «Громадському радіо» та на телебаченні. Андрій Куликов наголосив на важливості для успішної журналістської кар’єри таких якостей, як принциповість та людяність.

Журналіст пояснив, що в першу чергу треба розуміти, в кого береш інтерв’ю: «Якщо інтерв’юером виступає людина соціально незахищена, то задача журналіста пояснити та попередити про всі наслідки, які можуть бути після опублікування матеріалу».

Він наголосив, що зовсім інша ситуація з представниками влади: «Якщо вони надають якусь інформацію, а потім від неї відмовляються, то в цьому випадку журналіст має проявити принциповість та в жодному разі не піддаватися тиску».

Андрій Куликов розповів майбутнім журналістам про специфіку роботи у радійній галузі, як «Громадське радіо» створює контент, яким чином працює над підготовкою авторських матеріалів.

Декан факультету журналістики, Володимир Манакін запропонував пану Андрію запросити студентів на практику.

Нагадаємо, що Андрій Куликов – частий та бажаний гість в нашому університеті. Він неодноразово проводив майстер-класи та тренінги і спілкувався зі студентами Запорізького національного під час особистих зустрічей та через Skype.

Марина Дем’яненко