Інтенсивний тренінговий інститут з методології медіадосліджень: підсумки

Інтенсивний тренінговий інститут з методології медіадосліджень: підсумки

8-ми місячний марафон з навчання в "Інтенсивному тренінговому інституті з методології медіадосліджень" завершено. Підтриманий Програмою адміністрування університетів IREX UASP проект мав на меті підвищити рівень українських наукових досліджень у сфері мас-медіа.

Результативність тренінгового інтенсиву вочевидь ще буде оцінено якісними і кількісними показниками досліджень його учасників. Проте уже сьогодні є певні результати.


Днями e Запорізькому національному університеті в рамках проведення Міжнародної конференції "Медіакультура та інформаційна безпека в Європі та світі: освіта, практика і методологія медіадосліджень" відбулася презентація колективної монографії "Медіакультура в контексті міждисциплінарних досліджень", яка стала підсумковим прооектом слухачів курсу.

На круглому столі "Методологічні колізії в Україні та світі: до питання міждисциплінарності та якості наукових досліджень у сфері мас-медіа" обговорювались питання якості українських дисертаційних досліджень у сфері мас-медіа. Представник Вашинштонського офісу IREX Стенлі Курієр розповів про можливості освітніх програм, які адмініструє його організація. Зокрема про Програму підтримки адміністрування університетів, завдяки якій і був реалізований проект тренінгового методологічного інтенсиву.

Учасники отримали сертифікати про завершення проекту, проте робота триває. На часі - підготовка навчально-методичного посібника за матеріалами тренінгів.