Інтенсивний тренінговий інститут з методології медіадосліджень: підсумки

8-ми місячний марафон з навчання в "Інтенсивному тренінговому інституті з методології медіадосліджень" завершено. Підтриманий Програмою адміністрування університетів IREX UASP проект мав на меті підвищити рівень українських наукових досліджень у сфері мас-медіа.

Результативність тренінгового інтенсиву вочевидь ще буде оцінено якісними і кількісними показниками досліджень його учасників. Проте уже сьогодні є певні результати.

Днями e Запорізькому національному університеті в рамках проведення Міжнародної конференції "Медіакультура та інформаційна безпека в Європі та світі: освіта, практика і методологія медіадосліджень" відбулася презентація колективної монографії "Медіакультура в контексті міждисциплінарних досліджень", яка стала підсумковим прооектом слухачів курсу. На круглому столі "Методологічні колізії в Україні та світі: до питання міждисциплінарності та якості наукових досліджень у сфері мас-медіа" обговорювались питання якості українських дисертаційних досліджень у сфері мас-медіа. Представник Вашинштонського офісу IREX Стенлі Курієр розповів про можливості освітніх програм, які адмініструє його організація. Зокрема про Програму підтримки адміністрування університетів, завдяки якій і був реалізований проект тренінгового методологічного інтенсиву.

Учасники отримали сертифікати про завершення проекту, проте робота триває. На часі - підготовка навчально-методичного посібника за матеріалами тренінгів.

medlitcenter

Read more posts by this author.

Subscribe to Southern Ukrainian Medialiteracy Center

Get the latest posts delivered right to your inbox.

or subscribe via RSS with Feedly!