МедіаPRO

Програма орієнтована на широку аудиторію та покликана презентувати та пояснити слухачам роль і вплив мас-медіа на процеси і явища в суспільстві, а також їх позитивний та негативний вплив на свідомість особистості. Головне завдання аудіоподкастів – навчити слухачів критично ставитись до ЗМІ та інформації, яку вони пропонують.

У першому випуску розкрито відповіді на такі питання: Що таке медіаграмотність і медіаосвіта. Історія усвідомлення медіаграмотності світовою громадою. Концепцію впровадження медіаосвіти в Україні та як вона реалізується. Визначення медіаграмотності від Бориса Потятиника та поради, як ставитись до інформації критично та набувати медіаграмотності.

Другий випуск присячено питанням: інформаційнї війни, українсько-російським протистоянням і інформаціїній війні між цими державама, презентовані приклади ведення війни за допомогою інформації Росією проти України. Також у випуску член Національної спілки письменників України Олег Покальчук розкрив методи ведення інформаційної війни і засоби захисту негативного впливу під час таких воєн.

Третій випуск презентує і пояснює стандарти журналістики на прикладі редакційних настановах служби ВВС. Розглянуто використання журналістами таких таких слів, як «укроп», «бойовик», «ополченець», «сепаратист», ті їхній вплив на свідомість аудиторії. про журналістські стандарти в умовах війни розповів відомий український журналіст, медіа-експерт Андрій Куликов.