У школах запорізької області активно впроваджують медіаграмотість

У школах запорізької області активно впроваджують медіаграмотість

2019й починається для Південноукраїнського центру медіаграмотності тренінгом-семінаром для вчителів української мови. 25 січня відбудеться третій, завершальний, етап навчання для педагогів-філологів щодо впровадження медіаграмотності на уроках рідної мови у школах Запорізької області.

Курс підвищення кваліфікації «Формування медіакультури вчителя української мови та літератури в умовах становлення Нової української школи» викладається на факультеті журналістики Запорізького національного університету з червня 2018 року по січень 2019 року у рамках проекту "Медіаграмотні і розумні: співпраця української та американської молоді", за підтримки Посольства США в Україні.

За цей час 31 учитель-мовник долучилися до впровадження предметів "Медіакультура" і "Медіаграмотність" у своїх навчальних закладах. Розпочали із запровадження елементів цих дисциплін на уроках української мови і літератури у 5-11 класах. Експерти проекту Віктор Костюк, Катерина Сіріньок-Долгарьова та Олександра Усенко також взяли участь у цьому процесі, зокрема відвідавши такі уроки-тренінги у запорізьких гімназії №6, ЗОШ №20 екологічного профілю та гімназії "Елінт".


Про свої досягнення на цій ниві тренінгісти розкажуть уже у найближчу п'ятницю, 25 січня 2019 року, на останньому занятті курсу.