У школах запорізької області активно впроваджують медіаграмотість

2019й починається для Південноукраїнського центру медіаграмотності тренінгом-семінаром для вчителів української мови. 25 січня відбудеться третій, завершальний, етап навчання для педагогів-філологів щодо впровадження медіаграмотності на уроках рідної мови у школах Запорізької області.

Курс підвищення кваліфікації «Формування медіакультури вчителя української мови та літератури в умовах становлення Нової української школи» викладається на факультеті журналістики Запорізького національного університету з червня 2018 року по січень 2019 року у рамках проекту "Медіаграмотні і розумні: співпраця української та американської молоді", за підтримки Посольства США в Україні.

За цей час 31 учитель-мовник долучилися до впровадження предметів "Медіакультура" і "Медіаграмотність" у своїх навчальних закладах. Розпочали із запровадження елементів цих дисциплін на уроках української мови і літератури у 5-11 класах. Експерти проекту Віктор Костюк, Катерина Сіріньок-Долгарьова та Олександра Усенко також взяли участь у цьому процесі, зокрема відвідавши такі уроки-тренінги у запорізьких гімназії №6, ЗОШ №20 екологічного профілю та гімназії "Елінт". Про свої досягнення на цій ниві тренінгісти розкажуть уже у найближчу п'ятницю, 25 січня 2019 року, на останньому занятті курсу.

medlitcenter

Read more posts by this author.

Subscribe to Southern Ukrainian Medialiteracy Center

Get the latest posts delivered right to your inbox.

or subscribe via RSS with Feedly!