У ЗНУ говорили про специфіку роботи американських ЗМІ

Професор Колумбійського університету Марк Діллен 27 листопада зустрівся зі студентами факультету журналістики Запорізького національного університету. Він провів англомовну лекцію для студентів перших-третіх курсів. ЇЇ темою була специфіка роботи американських ЗМІ, особливості написання матеріалів на політичну тематику.

У період, коли Україна перебуває у важкій політичній ситуації, для вітчизняних журналістів важливо навчитися правильно працювати з інформаційними потоками. На прикладі матеріалів американських ЗМІ гість розкрив помилкові і правильні методи роботи журналістів.

Також під час лекції порушувалось питання загальних стандартів професійної діяльності журналістів та виявлення проблем, з якими зіткаються працівники ЗМІ. «Треба говорити правду завжди, але головне у нашій роботі – це не сіяти паніку серед людей. Наприклад, ситуація з Чорнобилем – так, була помилка влади, але вони не хотіли, щоб люди панікували. Взагалі, наша робота – ставити запитання», – зауважив професор.

Студенти активно спілкувалися з гостем та обмінювалися з ним своїми думками. «Лекція професора Діллена надзвичайно цікава: ми дізналися про особливості функціонування англомовних ЗМІ, написання журналістських матеріалів на політичну тему, обоговорили специфіку роботи журналістів, стандарти професійної діяльності. Ну і, звісно, це прекрасна можливість для вдосконалення англійської мови», – вважає Таїсія Зозуль, студентка другого курсу.

По завершенню зустрічі гість ще довго спілкувався зі студентами, ділився своєю біографією та демонстрував знання української та російської мов.

Максим Савченко