Вебінари в дії: студенти України і США обговорюють медіаграмотність

Вебінари в дії: студенти України і США обговорюють медіаграмотність

Запорізькі студенти мають нагоду "вживу" спілкуватися із американськими однолітками. Факультет журналістики ЗНУ продовжує розпочату восени 2018 року серію освітніх вебінарів із університетами США. Три попередні рази це був Університет Штату Юта. 20 лютого спілкувалися із представниками Східноіллінойського університету.

Вебінар мав назву "МІЖНАРОДНІ ДІАЛОГИ СТУДЕНТСТВА УКРАЇНИ І США: МЕДІА КРИТИКА", а модераторами були доктор Девід Грекон – від американської сторони і доцент кафедри журналістики Катерина Сіріньок-Долгарьова – від ЗНУ. До речі, обидва викладачі є випускниками міжнародної програми академічних обмінів імені Фулбрайта - пані Катерина проводила дослідження у США, а пан Девід - минулого року в Україні.

Студенти і викладачі дискутували щодо таких питань: як власники впливають на роботу ЗМІ в Україні та США та як представлені держави у мас-медіа наших країн і в Європі. Говорили і про масову культуру, і про глобалізацію, і про політичну комунікацію. Це був чудовий досвід для обох сторін, про що учасники поділилися враженнями у соцмережах.