Запрацювало Бюро аналітично-розслідувальної журналістики

Факультет журналістики Запорізького національного університету спільно з ГО Спілка молодих незалежних журналістів запускають новий проект для молодих журналістів Південно-Східного регіону України - Бюро аналітично-розслідувальної журналістики.

16-17 листопада 2018 року на факультеті журналістики Запорізького національного університету відбудеться презентація Бюро аналітично-розслідувальної журналістики та перший тренінг для студентів 1-4 курсів журналістських спеціальностей вищих начальних закладів півдня та сходу України та журналістів-початківців.

Планується серія таких тренінгів (з листопада 2018 до травня 2019 року), метою яких є формування практичних навичок у написанні текстів із тем конфліктно-чутливої журналістики. Орієнтовані вони на студентів 1-4 курсів журналістських спеціальностей, блогерів, журналістів-початківців Запорізької, Херсонської, Одеської, Миколаївської, Дніпропетровської областей.

Спектр тем широкий: - які бувають конфлікти і як їх висвітлювати у журналістських матеріалах? - як писати про війну? - як журналісту працювати з темами про насилля? - як висвітлювати теми про дискримінацію? - як проводити розслідування та шукати корупцію в конфліктно-чутливій тематиці?

Тренерами першого тренінгу виступлять Юрій Сидоров, головний редактор «Наші Гроші. Запоріжжя» та Наталія Виговська, медіаекспертка з питань дотримання журналістських професійних стандартів, медіааналітик.

Анонс тренінгу доступний для завантаження тут.

Проект підтримано Фондом розвитку ЗМІ Посольства США в Україні

medlitcenter

Read more posts by this author.

Subscribe to Southern Ukrainian Medialiteracy Center

Get the latest posts delivered right to your inbox.

or subscribe via RSS with Feedly!